Volné pozice

 

L2 Specialista pro oblast Digitalizace a Automatizace

Hledáme L2 Specialistu na správu a podporu IBM produktů v oblasti Digitalizace a Automatizace. Konkrétně se jedná o produkty ” Operational Decision Manager” a “Business Automation Workflow”. Umíte nalézt vhodné řešení, máte proaktivní přístup a k tomu i znalosti IBM WebSphere? Podívejte se na VÍCE INFORMACÍ.

 

ODM / Business rules specialista

Jsme certifikovaným partnerem společnosti IBM pro oblast Digital Business Automation a momentálně hledáme do našeho týmu specialistu v oblasti Operational Decision Manager (ODM). Máte zkušenosti s business rules engine řešením (IBM ODM, nebo Redhat Drools) a AGILE Vám není cizí? Podívejte se na VÍCE INFORMACÍ.

 

Test Manažer

Hledáme zkušeného Test Manažera/ Manažerku, který se nezalekne výzvy být u zrodu nového produktu, má za sebou pár úspěšných projektů a komunikace mu nedělá žádný problém. Máte zkušenosti s řízením testování na projektu a s vedením testovacího týmu? Podívejte se na VÍCE INFORMACÍ.

 

Junior FrontEnd Vývojář

Hledáme parťáka, začínajícího FE vývojáře/vývojářku. Dokončujete studium IT oboru nebo už máte rok, dva zkušeností třeba s vývojem webových stránek?
Vše Vás naučíme, nabízíme kompletní zaškolení, ale hlavně nabízíme dlouhodobou spolupráci! Podívejte se na VÍCE INFORMACÍ.

Test Analytik

Hledáme zkušeného Test Analytika na dlouhodobý projekt v oblasti bankovnictví. Máte zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích případů, přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních testů na základě testovacích scénářů a k tomu Vám SOAP UI není cizí? Jste spolehlivá a pečlivá osobnost, která má přehled o IT technologiích a trendech v oblasti? Podívejte se na VÍCE INFORMACÍ.

 

Solution Architect

Hledáme zkušeného Solution Architekta pro vytváření architektonických návrhů. Zvládnete návrh architektury řešeni pro IT aplikace, vyberete vhodný techstack a nezaleknete se komunikace s týmem architektů, businessem a vývojáři? Máte expertní znalost UML v nástroji Enterprise Architect, seniorní znalost BPMN a Telco prostředí? Podívejte se na VÍCE INFORMACÍ.

 

Dej o sobě vědět a pošli nám Tvé CVKontakt