Možnosti spolupráce

Bodyshop

Dodáváme IT kapacity nejvyšší odborné kvalifikace. Nabízíme zkušené IT specialisty a propojujeme je s projekty našich klientů ve sféře financí, energetiky, telco, logistiky. Poskytujeme širokou škálu služeb od architektonických řešení až po optimalizace a automatizace procesů. Díky tomu vzniká spolupráce naplněná dlouhodobým úspěchem a důvěrou na obou stranách.

Spolupráce prostřednictvím personální agentury je skvělou volbou pro společnosti, které touží po získání kvalifikovaných zaměstnanců na plný úvazek. V naší agentuře disponujeme rozsáhlou sítí talentovaných profesionálů, jejichž schopnosti jsou důkladně prověřeny našimi interními kolegy. Ti se mohou pochlubit bohatými technickými znalostmi, které jim umožňují pečlivě zhodnotit potřebné dovednosti kandidátů pro konkrétní pracovní pozici.

FTFP

Pokud preferujete jasný časový horizont, rozsah projektu, smluvní garance a řízení E2E, jsme Vám plně k dispozici. Nacenění projektu probíhá jako celek na základě definovaného rozsahu a data dodávky.

Team lesing

Sestavíme Vám sehraný tým na míru, který si můžete řídit dle potřeby. Dočasný pronájem pracovních týmů i jednotlivců pro řešení konkrétních úkolů je procesně snadnou, rychlou a efektivní cestou k naplnění Vašich cílů.

Partnerství

Partnerství na produduktu / Start-up formou obchodního podílu.

Kontaktujte nás

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat či byste rádi byli součástí zajímavých projektů?

Zanechte nám Váš vzkaz !