Klienti o nás říkají

Se zaměstnanci společnosti TIP IT Solutions spolupracujeme již více než pět let. Vždy jsme byli velice spokojeni s vysokou úrovní jejich znalostí v oboru bankovnictví. Díky jejich expertním dovednostem v oblasti zpracování dat, datové analýzy a aplikačního vývoje patří mezi klíčové členy a opory našich interních týmů. Společnost TIP IT Solutions považujeme za spolehlivého a flexibilních partnera, se kterým budeme velice rádi spolupracovat na našich klíčových iniciativách také v budoucnu.

Martin Gerneš - Tribe lead, Česká spořitelna

Se společností TIP IT Solutions spolupracuji od roku 2017 na dodávkách v oblasti CRM, API, GDPR a jiných podobných projektech (např. BankID). Zejména jsem využíval doplnění týmu o konzultanty v kompetencích business analýzy, IT analýzy a solution architektury. Naší vzájemné spolupráce si velice cením z důvodů kvalitního obsazování požadovaných pozic, vstřícného osobního přístupu a realistického očekávání.

Jiří Ernest, B-3 manager ČSOB a.s.

S Matějem z TIP IT Solutions je radost spolupracovat. Neštítí se práce, používá hlavu. Vedle toho drží termíny a je to neuvěřitelný kliďas ("grounded"). Zemitý nadhled a klid je tou nejsilnější průraznou municí k obrušování všech korporátních hran. Chtěl bych mít Matěje v každém squadu.

Tomáš Ždára - Product Owner of squad, Česká spořitelna

Kontaktujte nás

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat či byste rádi byli součástí zajímavých projektů?

Zanechte nám Váš vzkaz !