Klienti o nás říkají

TIP IT bych s důvěrou doporučil každé firmě, která hledá spolehlivého partnera pro zajištění IT konzultantských služeb. Jejich profesionální přístup, efektivní komunikace a schopnost přizpůsobit se individuálním potřebám klienta jsou neocenitelné. Spolupráce s TIP IT je pro mě zárukou kvality, spolehlivosti a úspěchu v našich projektech.

Michal Kuboš - Data Lead BNP Paribas Cardif

TIP IT Solutions je pro nás flexibilní a spolehlivý partner v oblasti dodávání externích IT konzultantů do našich týmů. Jejich profesionalita a pečlivý výběr lidí nám umožňuje důvěřovat, že získáváme pro dané potřeby ideální odborníky na trhu. Ceníme si vstřícné komunikace a toho, že umějí poskytnou jak jednotlivce na projekt, tak i celé týmy. Oceňujeme také možnost poskytnutí profesionálního consultingu v kompetenčních oblastech. Společnost TIP IT Solutions můžeme doporučit jako spolehlivého a kvalitního partnera v oblasti IT outsourcingu.

Filip Pallós - IT Sourcing, Komerční banka

Se zaměstnanci společnosti TIP IT Solutions spolupracujeme již více než pět let. Vždy jsme byli velice spokojeni s vysokou úrovní jejich znalostí v oboru bankovnictví. Díky jejich expertním dovednostem v oblasti zpracování dat, datové analýzy a aplikačního vývoje patří mezi klíčové členy a opory našich interních týmů. Společnost TIP IT Solutions považujeme za spolehlivého a flexibilních partnera, se kterým budeme velice rádi spolupracovat na našich klíčových iniciativách také v budoucnu.

Martin Gerneš - Tribe lead, Česká spořitelna

Se společností TIP IT Solutions spolupracuji od roku 2017 na dodávkách v oblasti CRM, API, GDPR a jiných podobných projektech (např. BankID). Zejména jsem využíval doplnění týmu o konzultanty v kompetencích business analýzy, IT analýzy a solution architektury. Naší vzájemné spolupráce si velice cením z důvodů kvalitního obsazování požadovaných pozic, vstřícného osobního přístupu a realistického očekávání.

Jiří Ernest, B-3 manager ČSOB a.s.

S Matějem z TIP IT Solutions je radost spolupracovat. Neštítí se práce, používá hlavu. Vedle toho drží termíny a je to neuvěřitelný kliďas ("grounded"). Zemitý nadhled a klid je tou nejsilnější průraznou municí k obrušování všech korporátních hran. Chtěl bych mít Matěje v každém squadu.

Tomáš Ždára - Product Owner of squad, Česká spořitelna

Kontaktujte nás

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat či byste rádi byli součástí zajímavých projektů?

Zanechte nám Váš vzkaz !