TIP IT běžci se zúčastnili Sportisimo ½ maratonu

tym_na_sportissimo_pul_maratonu

V sobotu 2. 4. 2022 se do Prahy po třech letech konečně vrátil běžecký závod RunCzechFiremní tým TIP IT Solutions opět dokázal svou soudržnost a pevnou vůli.

Zprvu to byl challenge a motivace pro vlastní tréning, později ale závazek k tomu, postavit se na start. Závazek dodrželi. Odvážní kolegové Tereza HlaváčováMilan SopůšekMatěj Řezníček a Martin Kavka se zúčastnili a reprezentovali ve firemních barvách. I přes nízké teploty si neskutečnou atmosféru závodu od startovního výstřelu až po příval endorfínů v cíli nesmírně užili. Patří jim za to velký dík. Plánujeme další sportovní akce, při kterých se tým TIP IT Solutions opět sejde, buďte u toho.

sportisimo maraton

Sportisimo ½ Maraton Praha je součástí netradiční běžecké série půlmaratonů pro tradiční běžce zvané SuperHalfs. Elitní běžci cestují z města do města, od závodu k závodu, od výzvy k výzvě. Dělají to pro slávu a pro knihy rekordů.

SuperHalfs série se skládá z pěti krásných půlmaratonů v pěti evropských městech: Lisabon, Praha, Kodaň, Cardiff a Valencie. Jsou oceněny World Athletics Elite Label. Jsou certifikovány AIMS nebo oceněny pětihvězdičkovým certifikátem od Evropské atletiky. O jejich kvalitě svědčí také to, že čtyři z nich spatřily světový rekord.

Letošního ročníku v Praze se zúčastnilo 11 500 běžců, trasa měří 21,0975 km a limit pro závod je 3 hodiny.

Kontaktujte nás

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat či byste rádi byli součástí zajímavých projektů?

Zanechte nám Váš vzkaz !