Kariéra

Nehledáme lidi pro práci, ale práci pro lidi. Ptáme se primárně Vás, co chcete dělat, a společně s našimi klienty se pro Vás snažíme najít tu nejlepší práci.

Jste nadšení pro nové projekty? Chcete mít atraktivní práci a nadstandardní příjem? Máte zkušenosti nebo jste zatím na začátku své IT kariéry? V obou případech jsou Vám v TIP IT Solutions dveře otevřené.

Obrázek lidí při práci ve firmě

Co od nás můžete čekat?

Dostanete se k projektům tahounů české ekonomiky a získáte příležitost pro svůj profesní růst. Dostanete možnost odborných školení, certifikací a koučingu. My v TIP IT jsme jeden tým a všichni se vzájemně podporujeme. Osobní a empatický přístup ke každému z Vás je pro nás samozřejmostí a nejen frází, to brzy zjistíte. :-) Jste u nás kdykoliv vítáni. Nejen prací je člověk živ, proto naše pravidelná nepracovní setkání při eventech a team buildingu. Chcete budovat svou kariéru s TIP IT? Nenechte si utéct nejlepší pracovní příležitosti.

Aktuálně hledáme

DevOps Engineer

Říká ti něco kontejnerizace, ale nevybaví se ti hned tříděný odpad? Víš, že Kubernetes, Docker a Grafana nejsou názvy kočičích konzerv? Tož ty budeš asi Devopsák, tebe chceme! V případě tvého zájmu o detail pozice, ti ho rádi sdělíme. Napiš nebo zavolej.

Java Developer

Jsi javista a víš že nemyslíme dvoustopového veterána? Určitě nám dej vědět, jestli jsi dobrý ve Frontendu, Backendu nebo je tvou vášní Fullstack a my Ti nabídneme pozici na míru, obsazujeme je totiž průběžně všechny. Chceš bližší informace, neboj se nám napsat.

.NET Developer

Víš, že .NET není žádná přípona ani gramatická chyba a nikdo tě nepřesvědčí, že "common intermediate language" je pozvánka na jazykový kurz? Začínáme mít radost, protože jestli jsi v .NET a C# kovaný, hledáme právě Tebe.:) Dej nám vědět a my ti všechny bližší informace o nabízené práci rádi sdělíme.

Kontaktujte nás

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat či byste rádi byli součástí zajímavých projektů?

Zanechte nám Váš vzkaz !