Práce v IT

Nehledáme lidi pro práci, ale práci pro lidi. Ptáme se primárně Vás, co chcete dělat, a společně s našimi klienty se pro Vás snažíme najít tu nejlepší práci.

Jste nadšení pro nové projekty? Chcete mít atraktivní práci a nadstandardní příjem? Máte zkušenosti nebo jste zatím na začátku své IT kariéry? V obou případech jsou Vám v TIP IT Solutions dveře otevřené.

Co od nás můžete čekat?

Dostanete se k projektům tahounů české ekonomiky a získáte příležitost pro svůj profesní růst. Dostanete možnost odborných školení, certifikací a koučingu. My v TIP IT jsme jeden tým a všichni se vzájemně podporujeme. Osobní a empatický přístup ke každému z Vás je pro nás samozřejmostí a nejen frází, to brzy zjistíte. 🙂 Jste u nás kdykoliv vítáni. Nejen prací je člověk živ, proto naše pravidelná nepracovní setkání při eventech a team buildingu. Chcete budovat svou kariéru s TIP IT? Nenechte si utéct nejlepší pracovní příležitosti.

Aktuálně hledáme IT konzultanty pro projekty našich klientů

Hledáme aktivního a zapáleného obchodníka / obchodnici se zkušeností v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT).
Hledáme nadšeného a zkušeného Angular developera, který se chce přidat k inovativní a rychle rostoucí mezinárodní firmě. Pokud máte vášeň pro tvorbu moderních webových aplikací a chcete být součástí projektů, které mění digitální svět, pak jste ten pravý člověk pro nás!
Hledáme zkušeného Senior Java Developera, který se chce připojit k týmu jedné z TOP 3 českých bank a pomoci s vývojem inovativních klientských řešení.
Hledáme zkušeného DevOps inženýra, který se připojí k dynamickému týmu nadšených lidí klienta z bankovního sektoru.
Jste IT analytik s nadšením pro inovace a technologie? Pokud ano, pak hledáme právě vás! Nabízíme Vám příležitost stát se součástí týmu IT expertů velké české banky.
Hledáme skvělého .NET developera, který bude podílet se na vývoji inovativních projektů jedné z TOP 3 českých bank! Pokud máte zkušenosti s C#, .NET Frameworkem a ASP.NET, stejně jako s dalšími moderními technologiemi jako jsou Angular, React nebo Vue.js, tak jste ten pravý pro nás!
Hledáme zkušeného Business analytika pro našeho významného klienta z bankovního sektoru. Pokud hledáte novou výzvu, kde budete moci využít své business a analytické schopnosti a zlepšit procesy v oblasti bankovnictví, pak je toto místo pro vás.
Hledáme React Developera, který se chce připojit k týmu jedné z TOP 3 českých bank. Máte zkušenosti s vývojem v Reactu a ideálně praxi v oblasti bankovnictví?
Hledáme zkušeného Solution Architecta pro bankovního klienta, který se specializuje na využití moderních technologií pro řešení firemních potřeb.

Kontaktujte nás

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat či byste rádi byli součástí zajímavých projektů?

Zanechte nám Váš vzkaz !