Náš příběh

Kvalitu úspěšné firmy tvoří kvalitní pracovní síla

Tým TIP IT při teambuildingu

Dva chlapy na dvou různých cestách profesním životem svedl dohromady projekt TIP IT Solutions. Oba vzešli z prostředí informačních technologií, ve kterém do té doby sbírali zkušenosti. Každý sám ve své oblasti. Pavel byl projektový manažer a Tomáš IT specialista v bankovnictví. Měli společnou vizi - nabízet kvalitní IT služby za podpory know-how, které za roky práce u klientů získali. Oba se podíleli na desítkách projektů v největších bankách v České a Slovenské republice.

Kvalitu úspěšné firmy tvoří kvalitní pracovní síla
Porada týmu TIP IT

Hodnotu firmy tvoří kvalita lidí, kteří pro ni pracují

Uplynulo pár let tvrdé práce a z neskromné vize se stala skutečnost. Nyní skrze více než 60 specialistů nabízí TIP IT Solutions své služby spokojeným klientům v oblasti bankovnictví, logistiky, energetiky a telco. Pomáhají uvádět na trh nové inovativní produkty, zefektivňovat vnitřní procesy a zvyšovat zákaznickou spokojenost.

Hodnotu firmy tvoří kvalita lidí, kteří pro ni pracují

"Jsme si vědomi toho, že IT obor je velmi dynamický a vyžaduje velkou míru flexibility a osobního nasazení každého z nás. Všichni v týmu TIP IT Solutions mají důvěru v budování vlastní cesty k cíli. Toto prostředí vyžaduje velmi zralý přístup od nás všech. Nastavili jsme si pravidla fungování a vzájemně se respektujeme, aby náš individuální styl práce byl v souladu s potřebami a dynamikou týmu. Nám to dává smysl. Je to příběh s otevřeným koncem a záleží jen na nás, jak se bude dál vyvíjet."

Náš tým

Přečtěte si o lidech, kteří jsou v našem týmu. Tohle jsou oni, tohle jsme my. Každý si tady plní svůj sen, životní i profesní, ale všechny nás spojuje společné srdce týmu, TIP IT Solutions.

Predrag Kulic je Recruitment Business Partner

Rozhovor s Recruitment Business Partnerem Predragem Kulićem.

V IT profesích je v současné době mnoho volných pozic a nedostatek kvalifikovaných lidí. U společností, které dodávají projekty a kapacity v oblasti IT, jsou proto klíčové náborové aktivity. Na co kandidáti a kandidátky slyší a jak by k nim firemní Recruitment tým měl přistupovat?

Fotografie Tomáše Filouna

Další Prince 2 Foundation v našem týmu

Tomáš Filoun, jeden z našich předních IT konzultantů pokračuje ve svém profesním růstu. Právě dokončil kurz projektového řízení dle metodiky Prince 2 Foundation, které je jednou z nejrozšířenějších v Evropě a získal pomyslnou třešničku na dortu v podobě mezinárodní certifikace. Jsme rádi, že máme v týmu dalšího šikovného projekťáka a těšíme se na nové projekty.

Podporujeme a pomáháme

Náš postoj k byznysu i k životu je nebýt lhostejný. Je to hodnota, kterou stavíme nade vše. Jsme si vědomi toho, že žijeme ve společnosti, v níž existují lidé, kteří se bez cizí pomoci neobejdou. Proto se snažíme dlouhodobě i jednorázově přispívat různým projektům.

TIP IT Solutions prostřednictvím Fassati Art Festivalu předává šek na 50000Kč Potravinové bance pro Prahu a Středočeský kraj

Když skrze umění byznys pomáhá dává to smysl dvojnásob

TIP IT Solutions ve spolupráci s mezinárodním projektem Fassati Art Festival věnují částku 50 000 Kč neziskové organizaci Potravinová banka pro Prahu a Středočeský kraj! Jedinečné umělecké setkání FAF snoubí koncert, degustační i umělecký zážitek a hlavně setkání lidí se stejnými hodnotami. Celý festival má také charitativní poslání a sice pomoc předem vybraným znevýhodněným rodinám s těžkým životním příběhem.

Pavel Velkov přebírá dres od Matěje Řezníčka

Podporujeme sport na Jižním městě

"Bagattaway" v překladu "malý bratr války" je původní název kolektivního sportu, jehož kořeny sahají do doby Indiánů v Severní Americe. Tento sport se v šedesátých letech minulého století dostal i k nám do České republiky. V roce 2021 jsme se s TIP IT Solutions stali jedním z partnerů Lakrosového klubu Jižní město. Otcem myšlenky byl Matěj Řezníček, náš dlouholetý kolega, konzultant, který je předsedou klubu, asistentem kapitána a v první řadě také hráčem na pozici obránce. LCJM pravidelně vysílá své týmy na mezinárodní turnaje, odkud přivezli již řadu trofejí: 2000-2005 vítězství v národní Boxlakrosové lize, vítězství na turn

Tým TIP IT s červenými nosy Zdravotních klaunů

Zdravotní klauni přinášejí radost tam, kde se jí nedostává

Optimismus je naše firemní DNA. Uvědomujeme si však, že ne všichni mají tolik vnitřní síly, a že jsou místa, kde radosti je poskromnu. Projekt Zdravotních klaunů podporujeme jako jednotlivci již řadu let, také proto rozhodnutí o tom, stát se s TIP IT Solutions dlouhodobými partnery projektu netrvalo ani minutu. Alespoň tímto způsobem můžeme přispět na 86 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří se pravidelně věnují hospitalizovaným dětem i seniorům i na těch nejtěžších odděleních českých nemocnic a přinášejí jim radost a tolik potřebný smích.

Blog
Banner Delloite Top50 Banner Delloite Top50

Kontaktujte nás

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat či byste rádi byli součástí zajímavých projektů?

Zanechte nám Váš vzkaz !